Location : Home > M > MQMA012P1S
MQMA012P1S
Share on FacebookShare on Facebook
MQMA012P1S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MQMA012P1S Original package well 88530 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MQMA012P1S 2017+ 100 Panasonic 2017+ 100 past test and warranty,New enkaite Electronics Co., Ltd
MQMA012P1S NEW RoHS and More QTY 40700 IC 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMH152-LPPE-D41-SM-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 82 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SMH152-LPPE-D41-SM-BK Sullins Connector Solutions 157050 2016+ CONN HEADER 1MM 82POS Unitronix Electronics Limited
S-8338ABIA-T8T1G SII 8000 2011+ NEW AND ORIGINAL WINTECH COMPONENTS LTD.
MC10XS3535JHFK FREESCALE 4526 24-PQFN E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
MC10XS3535JHFK IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MC10XS3535JHFK NEW 78210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NCV4299CD150R2G Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 150mA 8-SOIC
NCV4299CD150R2G NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NCV4299CD150R2G ON 39954 NEW RoHS IC REG LDO 5V 0.15A 8SOIC FindCores Electronics Inc.
NCV4299CD150R2G ON 42185 1516+ IC REG LDO 5V 0.15A 8SOIC Alphatek Technology Limited
1210-2S-400 Line Protection, Distribution, Backups Power Distribution, Surge Protectors SPD AC 2W+G 277VAC
1210-2S-400 IC 59360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
76650-0249 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
B65807C400A48 Magnetics - Transformer, Inductor Components Ferrite Cores FERRITE CORE RM 400NH N48
B65807C400A48 epcos 1000 15+ Excellent Electronics Components Inc
B65807C400A48 epcos 5888 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B65807C400A48 IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2708397 Networking Solutions Media Converters FIBER OPTIC CONVERTER DIN RAIL
2708397 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2708397 N/A 1 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
855-11827 Networking Solutions Media Converters MCBASIC-GIGABIT, TX/SSBX-SM1450/
PS8802-1-A CEL 88210 1525+ OPTOISOLATOR ANALOG HS OUT 8SSOP RENXIM Electronics Co.,Ltd.
PS8802-1-A NEW 88170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EL814S1(TU)-V IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EL814S1(TU)-V NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
XMLBWT-02-0000-000LT40E7 Optoelectronics LED Lighting - White LED Lighting XLamp? XM-L2 White, Warm 3000K 2.9V 700mA 125¡ã 2-SMD, No Lead, Exposed Pad
XMLBWT-02-0000-000LT40E7 Cree Inc 10000 2013+ LED QINYUAN ELECTRONICS (HK) LIMITED
FLX_322_ATP_06 Optoelectronics Optics - Light Pipes LITEPIPE FLEX AMBER TRANSP 6"
5592301027F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow Diffused 50¡ã 2.1V 20mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 14" (355.60mm)