Location : Home > M > MPR12-3WD12V
MPR12-3WD12V
Share on FacebookShare on Facebook
MPR12-3WD12V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MPR12-3WD12V Original package well 77290 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MPR12-3WD12V NEW RoHS and More QTY 40770 IC 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TMM-125-01-T-D-SM Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Tin
TMM-125-01-T-D-SM Samtec Inc. 157270 2016+ CONN HEADER 50POS DUAL 2MM SMD Unitronix Electronics Limited
TMM-125-01-T-D-SM IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
335-40-112-00-160000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
335-40-112-00-160000 IC 57590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
335-40-112-00-160000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147880 2016+ CONN HEADER SGL 12POS .100 T/H Unitronix Electronics Limited
335-40-112-00-160000 Mill-Max Manufacturing Corp. 297950 2016+ CONN HEADER SGL 12POS .100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com