Location : Home > M > MPQ8636HGLE-10-P
MPQ8636HGLE-10-P
Share on FacebookShare on Facebook
MPQ8636HGLE-10-P distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MPQ8636HGLE-10-P Original package well 78910 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MPQ8636HGLE-10-P IC REG BUCK ADJ 10A SYNC 57219 Monolithic Power 1415+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MPQ8636HGLE-10-P NEW RoHS and More QTY 40650 IC 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MPQ8636HGLE-10-P IC REG BUCK ADJ 10A SYNC 87970 Monolithic Power 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
499-80-266-10-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 66 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
499-80-266-10-009101 IC 59180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
499-80-266-10-009101 Preci-Dip 157720 2016+ CONN HDR 66POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
499-80-266-10-009101 Preci-Dip 287350 2016+ CONN HDR 66POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
802-80-066-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 66 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
802-80-066-10-002101 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
802-80-066-10-002101 Preci-Dip 157190 2016+ CONN HDR 66POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
802-80-066-10-002101 Preci-Dip 299190 2016+ CONN HDR 66POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com