Location : Home > M > MPQ8636HGL-10-P
MPQ8636HGL-10-P
Share on FacebookShare on Facebook
MPQ8636HGL-10-P distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MPQ8636HGL-10-P IC REG BUCK ADJ 10A SYNC 39594 Monolithic Power 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
MPQ8636HGL-10-P IC REG BUCK ADJ 10A SYNC 61975 Monolithic Power 1516+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MPQ8636HGL-10-P IC REG BUCK ADJ 10A SYNC 61975 Monolithic Power 1516+ new in stock Alphatek Technology Limited
MPQ8636HGL-10-P NEW RoHS and More QTY 40850 IC 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MPQ8636HGL-10-P IC REG BUCK ADJ 10A SYNC 57249 Monolithic Power 1415+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
102162-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium
102162-7 TE Connectivity AMP Connectors 298810 2016+ CONN HEADER RT/A 30POS .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
102162-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER RT/A 30POS .100 GOLD EKT Electronics Co., Ltd
102162-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER RT/A 30POS .100 GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
102162-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER RT/A 30POS .100 GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd