Location : Home > M > MPQ8612GR-16-Z
MPQ8612GR-16-Z
Share on FacebookShare on Facebook
MPQ8612GR-16-Z distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MPQ8612GR-16-Z IC REG BUCK ADJ 16A SYNC 39974 Monolithic Power 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
MPQ8612GR-16-Z IC REG BUCK ADJ 16A SYNC 62355 Monolithic Power 1516+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MPQ8612GR-16-Z IC REG BUCK ADJ 16A SYNC 62355 Monolithic Power 1516+ new in stock Alphatek Technology Limited
MPQ8612GR-16-Z NEW RoHS and More QTY 40720 IC 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MPQ8612GR-16-Z IC REG BUCK ADJ 16A SYNC 57629 Monolithic Power 1415+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-10-047-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 47 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-10-047-10-002101 IC 57150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-047-10-002101 Preci-Dip 157470 2016+ CONN HDR 47POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-10-047-10-002101 Preci-Dip 288930 2016+ CONN HDR 47POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022283355 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 35 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold