Location : Home > M > MPLEZW-A1-R100-0000C040F
MPLEZW-A1-R100-0000C040F
Share on FacebookShare on Facebook
MPLEZW-A1-R100-0000C040F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MPLEZW-A1-R100-0000C040F 878596 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
MPLEZW-A1-R100-0000C040F 878596 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0713492043 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold