Location : Home > M > MP8-2W-2W-20
MP8-2W-2W-20
Share on FacebookShare on Facebook
MP8-2W-2W-20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MP8-2W-2W-20 NEW RoHS and More QTY 40600 IC 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP8-2W-2W-20 Original package well 99130 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MBC60-1048G Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 48V 60W
MBC60-1048G NEW 98950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MBC60-1048G IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MBC60-1048G NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MP8-3E-3E-0P IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP8-3E-3E-0P NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UIS48T14050-PDABG Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 5V 70W
UIS48T14050-PDABG IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UIS48T14050-PDABG NEW 88970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-1608065-9 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Chassis Mount
4-1608065-9 TE Connectivity 61875 1538+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
4-1608065-9 TE Connectivity 8330 2014+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V Ameyic Electronics Limited
4-1608065-9 TE Connectivity 88550 1525+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V Renxim Technology Limited. sales@renxim.com