Location : Home > M > MP6400DG-01-LF-P
MP6400DG-01-LF-P
Share on FacebookShare on Facebook
MP6400DG-01-LF-P distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MP6400DG-01-LF-P NEW RoHS and More QTY 40320 IC 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MP62170ES-1-LF-Z Monolithic Power 39674 17+/18+ IC CURR LIMIT SWITCH FindCores Electronics Co.,Ltd.
MP62170ES-1-LF-Z Monolithic Power 41905 1516+ IC CURR LIMIT SWITCH AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MP62170ES-1-LF-Z Monolithic Power 57329 1415+ IC CURR LIMIT SWITCH Unitronix Electronics Limited
MP62170ES-1-LF-Z NEW 98990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MIC5356-MGYML-T5 Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 2.8V, 1.8V 500mA 8-MLF? (3x3)
1008504 Networking Solutions Accessories CLOUDGATE AC POWER SUPPLY (EU)
1008504 Electronics 26449 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
98000341770 Optoelectronics Accessories FOAM INSERTS, M2167PW
98000341770 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
12-271 Optoelectronics Accessories S8 BULB SOCKET BAYONET
5912701846F Optoelectronics LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs LED Circuit Board Indicator Single Yellow Diffused 2V 10mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Surface Mount, Right Angle
5670122F Optoelectronics LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs LED Circuit Board Indicator 2 High Green (x 2) Diffused, Tinted 2.1V 20mA Rectangle with Flat Top, 4.00mm x 2.00mm Through Hole, Right Angle
EAST16086BA1 Optoelectronics LED Indication - Discrete Blue 471nm LED Indication - Discrete 3.3V 0603 (1608 Metric)
EAST16086BA1 IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EAST16086BA1 NEW 88290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5975202402F Optoelectronics LED Indication - Discrete Orange 606nm LED Indication - Discrete 2.2V 0805 (2012 Metric)