Location : Home > M > MP2004DJ-ZS-LF-Z
MP2004DJ-ZS-LF-Z
Share on FacebookShare on Facebook
MP2004DJ-ZS-LF-Z distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MP2004DJ-ZS-LF-Z Original package well 87370 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MP2004DJ-ZS-LF-Z 878596 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
MP2004DJ-ZS-LF-Z 878596 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MP2004DJ-ZS-LF-Z 878596 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
830-10-046-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 46 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
830-10-046-20-001101 IC 58090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
830-10-046-20-001101 Preci-Dip 157460 2016+ CONN HDR 46POS 2MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
830-10-046-20-001101 Preci-Dip 287830 2016+ CONN HDR 46POS 2MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com