Location : Home > M > MP20049DC-2.8-LF-P
MP20049DC-2.8-LF-P
Share on FacebookShare on Facebook
MP20049DC-2.8-LF-P distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MP20049DC-2.8-LF-P IC REG LDO 2.8V 0.15A 87290 Monolithic Power 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MP20049DC-2.8-LF-P Original package well 88870 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MP20049DC-2.8-LF-P IC REG LDO 2.8V 0.15A 42125 Monolithic Power 1516+ new in stock Alphatek Technology Limited
MP20049DC-2.8-LF-P IC REG LDO 2.8V 0.15A 39894 Monolithic Power NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0757571201 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Gold
499910-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium
499910-4 39304 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
499910-4 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
499910-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
499910-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER VERT 20POS .100 GOLD SIMEN Electronics Co.,Ltd