Location : Home > M > MP2-SS120-51S1-LR
MP2-SS120-51S1-LR
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T95R227M016CZSL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 220UF 16V 20% 2824
T95R227M016CZSL IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95R227M016CZSL NEW 88870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95R227M016CZSL Vishay Sprague 1214700 15+ CAP TANT 220UF 16V 20 2824 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
M39003/01-2282H Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 1.8UF 10% 20V AXIAL
SA17CA Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO15
06035J0R6PBTTR\500 Capacitors Thin Film Capacitors CAP THIN FILM 0.6PF 50V 0603
T351H226M025AT Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 22UF 25V 20% RADIAL
T351H226M025AT NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9923181302 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER 18A
413-K14-LN1-041803-40A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 40A 115VAC 28VDC
LELBXK1-36267-20-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
2-5700-IG1-P10-401189-17A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 17A 250VAC/50VDC
1658-G21-01-S83-D01-30A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 30A 240VAC 28VDC
1610-92-15A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 15A 12VDC
0034.6048 Circuit Protection Fuses FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD