Location : Home > M > MP1008G-G
MP1008G-G
Share on FacebookShare on Facebook
MP1008G-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MP1008G-G RECTIFIER BRIDGE 10A 800V MP8 241820 Comchip Technology 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MP1008G-G RECTIFIER BRIDGE 10A 800V MP8 699700 Comchip Technology 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MP1008G-G NEW RoHS and More QTY 40370 IC 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP1008G-G Original package well 88290 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929850-01-16-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929850-01-16-10 3M 287890 2016+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 16POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929850-01-16-10 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929850-01-16-10 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 16POS EKT Electronics Co., Ltd
929850-01-16-10 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 16POS TPC Global Service Co.Ltd.
CFTP-10 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws