Location : Home > M > MOC8100TVM
MOC8100TVM
Share on FacebookShare on Facebook
MOC8100TVM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MOC8100TVM Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MOC8100TVM DIP-6 12000 FAIRCHILD 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MOC8100TVM Original package well 78930 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MOC8100TVM standard package with RoHS 43810 Fairchild 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09185066917 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole
894-80-033-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 33 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
894-80-033-20-001101 Preci-Dip 147200 2016+ CONN HDR 33POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
894-80-033-20-001101 Preci-Dip 298010 2016+ CONN HDR 33POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com