Location : Home > M > MNR18ERAPJ122
MNR18ERAPJ122
Share on FacebookShare on Facebook
MNR18ERAPJ122 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MNR18ERAPJ122 Original package well 98050 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MNR18ERAPJ122 RES ARRAY 1.2K OHM 8 RES 1506 607500 Rohm Semiconductor 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
MNR18ERAPJ122 RES ARRAY 1.2K OHM 8 RES 1506 1510000 Rohm Semiconductor 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
MNR18ERAPJ122 RES ARRAY 1.2K OHM 8 RES 1506 712700 Rohm Semiconductor NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5-2176093-2 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 33.2K OHM 0.1% 1/4W 0805
5-2176093-2 IC 56330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-2176093-2 TE Connectivity AMP Connectors 1315400 2015+ RES SMD 33.2K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-2176093-2 TE Connectivity AMP Connectors 680400 2015+ RES SMD 33.2K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
5-2176093-2 TE Connectivity AMP Connectors 685200 1534+ RES SMD 33.2K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.