Location : Home > M > MNGI10-250DFK
MNGI10-250DFK
Share on FacebookShare on Facebook
MNGI10-250DFK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MNGI10-250DFK Original package well 97970 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MNGI10-250DFK NEW RoHS and More QTY 40410 IC 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MNGI10-250DFK CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250 157270 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T37158-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37158-11-0 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37158-11-0 NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-3508-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-3508-30 Aries Electronics 157280 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-3508-30 Aries Electronics 278410 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-3508-30 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF11-30DS-2DSA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
DF11-30DS-2DSA 8500 16+ ROSH XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
DF11-30DS-2DSA Hirose Electric Co Ltd 8000 2012+ CONN RECEPT 30POS 2MM PCB GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF11-30DS-2DSA IC 37191 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
DF11-30DS-2DSA N/A 78950 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
1847291 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1847291 Phoenix Contact 147810 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1847291 Phoenix Contact 297850 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-1123723-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
1-178315-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.150" (3.81mm) Through Hole Tin
1-178315-5 Electronics 27570 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-178315-5 Electronics 27570 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-178315-5 TE 21192 2016+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
90123-0110 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
90123-0110 Electronics 27280 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
90123-0110 Electronics 27280 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
90123-0110 Molex Connector Corporation 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1147790000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1147790000 Weidmuller 157420 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1147790000 Weidmuller 288790 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1510140008 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
1510140008 Molex, LLC 156950 2016+ 2MM MGRID CONN CRIMP HSG 8CKT Unitronix Electronics Limited
1510140008 Molex, LLC 287370 2016+ 2MM MGRID CONN CRIMP HSG 8CKT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com