Location : Home > M > MNG14-250DFX-BOTTLE
MNG14-250DFX-BOTTLE
Share on FacebookShare on Facebook
MNG14-250DFX-BOTTLE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MNG14-250DFX-BOTTLE NEW RoHS and More QTY 40370 IC 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3046605 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Disconnect Gray 10-26 AWG
3046605 IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3046605 Phoenix Contact 147730 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3046605 Phoenix Contact 287570 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284061-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 50 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-284061-5 TE Connectivity AMP Connectors 157690 2016+ TERM BLOCK HDR 50POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-284061-5 TE Connectivity AMP Connectors 297990 2016+ TERM BLOCK HDR 50POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284061-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-284061-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 25PS RA 5.08MM TPC Global Service Co.Ltd.
1709322 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1709322 IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1709322 Phoenix Contact 147840 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1709322 Phoenix Contact 298350 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
956210-2720-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
956210-2720-AR-TP 3M 298670 2016+ CONN SOCKET 10POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
956210-2720-AR-TP 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 10POS 2MM VERT SMD EKT Electronics Co., Ltd
956210-2720-AR-TP 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 10POS 2MM VERT SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
956210-2720-AR-TP IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
640505-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.163" (4.14mm) Through Hole Tin
3-641216-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
3-641216-7 TE 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
3-641216-7 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
M80-6910898 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
M80-6910898 21433 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
M80-6910898 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M80-6910898 NEW 87770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1875535 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1875535 Phoenix Contact 157380 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1875535 Phoenix Contact 299090 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38147-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38147-21-0 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38147-21-0 NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1706393 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1706393 Phoenix Contact 156960 2016+ FMC 1 5/ 9-STZ3-3 5 Unitronix Electronics Limited
1706393 Phoenix Contact 288810 2016+ FMC 1 5/ 9-STZ3-3 5 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
928958-7 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 11-13.5 AWG Crimp Connector Non-Insulated