Location : Home > M > MMZ1608R601ATD25
MMZ1608R601ATD25
Share on FacebookShare on Facebook
MMZ1608R601ATD25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMZ1608R601ATD25 Original package well 87730 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMZ1608R601ATD25 NEW RoHS and More QTY 40960 IC 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMZ1608R601ATD25 N/A 4767 N/A N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
MMZ1608R601ATD25 16+ROHS 989000 TDK 16+ROHS NEW ORIGINAL Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-10H-10-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT
IPD180N10N3 G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 43A TO252-3
IPD180N10N3 G 789546 13+ fenyang electronics co.,ltd
IPD180N10N3 G IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IPD180N10N3 G Infineon Technologies 157059 15+ MOSFET N-CH 100V 43A TO252-3 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FDD7N20TM Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 200V 5A D-PAK
FDD7N20TM 89750 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FDD7N20TM FAIRCHILD 45000 2016 TO-252(DPAK) FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
ATS-01H-33-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM T412
ATS-18H-80-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T412
ATS-07B-86-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T412
4300-029 Filters Feed Through Capacitors 25pF Feed Through Capacitor 200V 5A Axial
4300-029 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2510R-30K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.8¦ÌH Unshielded Inductor 283mA 590 mOhm Max 2-SMD