Location : Home > M > MMZ1608R121ATA00
MMZ1608R121ATA00
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MMZ1608R121ATA00 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MMZ1608R121ATA00 TDK 0603C RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MMZ1608R121ATA00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMZ1608R121ATA00 13+ 878596 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
MMZ1608R121ATA00 Original package well 88890 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMZ1608R121ATA00 standard package with RoHS 43250 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
MMZ1608R121ATA00 25500 TDK stock YARRA SEMI PTY LTD.
MMZ1608R121ATA00 STOCK 22000 TDK stock Morechip Enterprise Co., Ltd.
MMZ1608R121ATA00 Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MMZ1608R121ATA00 SMD 394800 TDK 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MMZ1608R121ATA00 SMD 200000 TDK 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MMZ1608R121ATA00 8000 TDK 08+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
V5074A-T Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK ALUM ANOD TO-220
T9S0042803DH Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules THYRISTOR PH CTRL 2850A PUCK
STW20NK50Z Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 500V 17A TO-247
STW20NK50Z In.Stock 76800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
STW20NK50Z 40054 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
STW20NK50Z Semiconductor 21413 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
STW20NK50Z Originalne 498101 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-21H-87-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T766
4232R-471J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 470nH Unshielded Wirewound Inductor 363mA 920 mOhm Max 2-SMD
4232R-471J Electronics 27229 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
4232R-471J IC 36820 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
4232R-471J IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DDS-75-4-5 IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DDS-75-4-5 NEW 78890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0805-18NJ Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 18nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 200 mOhm Max Nonstandard
0805-18NJ API Delevan 47190 1525+ INDUCTOR RF WIREWOUND 18NH SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
0805-18NJ API Delevan 47190 1525+ INDUCTOR RF WIREWOUND 18NH SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0805-18NJ API Delevan 47190 1525+ INDUCTOR RF WIREWOUND 18NH SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0805-18NJ IC 59500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4642 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 100¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 160mA 5.4 Ohm Max Axial
100-562G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 5.6¦ÌH Unshielded Inductor 69mA 3.3 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
100-562G 40026 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
100-562G Electronics 27681 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
100-562G IC 36570 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
100-562G STOCK 46460 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1945-15G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 39¦ÌH Unshielded Molded Inductor 290mA 3.32 Ohm Max Axial
1945-15G Delevan 53388 15+ 15+ Futune Electronics Co.Limitd
1945-15G Delevan 53388 15+ 15+ TPC Global Service Co.Ltd.
1945-15G Delevan 53388 15+ New & Original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
74438333022 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.2¦ÌH Shielded Molded Inductor 1.4A 172 mOhm Max 1212 (3030 Metric)
744914135 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 35.5nH Unshielded Wirewound Inductor 4A 6.8 mOhm Max Nonstandard