Location : Home > M > MMZ1608D121CTAH0
MMZ1608D121CTAH0
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MMZ1608D121CTAH0 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MMZ1608D121CTAH0 TDK 0603C RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MMZ1608D121CTAH0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMZ1608D121CTAH0 Original package well 87350 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMZ1608D121CTAH0 standard package with RoHS 43800 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
MMZ1608D121CTAH0 RoHS Compliant 38876 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MMZ1608D121CTAH0 878596 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MMZ1608D121CTAH0 Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-10H-183-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB
ATS-01F-129-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X10MM XCUT T412
ATS-10E-207-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X12MM XCUT T766
ATS-04C-44-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T766
ATS-02D-58-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM L-TAB
5500.2636.04 Filters Power Line Filter Modules FMAB NEO FILTER 1PH 1ST 12A 250V
CF322513-2R7K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.7¦ÌH Shielded Multilayer Inductor 290mA 1.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
CF322513-2R7K 897846 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
CF322513-2R7K 897846 13+ fenyang electronics co.,ltd
105-121F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 120nH Unshielded Inductor 830mA 140 mOhm Max 2-SMD