Location : Home > M > MMZ1005Y152CTD25
MMZ1005Y152CTD25
Share on FacebookShare on Facebook
MMZ1005Y152CTD25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMZ1005Y152CTD25 Original package well 87350 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMZ1005Y152CTD25 NEW RoHS and More QTY 40750 IC 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-20B-94-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T766
M505013 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE POWER 50A 800V SCR CC
M505013 21433 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
M505013 CRYDOM 10000 16+ PowerModules Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
M505013 IC 37142 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
FG-02 Fans, Thermal Management Fans - Finger Guards, Filters & Sleeves METAL FAN GUARD 25MM
FG-02 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GP1M008A050FG Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 500V 8A TO220F
GP1M008A050FG Global Power Technologies Grou 40094 NEW RoHS MOSFET N-CH 500V 8A TO220F FindCores Electronics Inc.
GP1M008A050FG Global Power Technologies Grou 57749 1415+ MOSFET N-CH 500V 8A TO220F Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GP1M008A050FG Global Power Technologies Grou 97830 2015+ MOSFET N-CH 500V 8A TO220F Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
GP1M008A050FG IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-06C-148-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T766
ATS-16A-18-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X15MM XCUT
SC5040F-101 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 100¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 2.8A 146 mOhm Max Nonstandard
SC5040F-101 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC5040F-101 Signal Transformer 47530 1525+ INDUCTOR SMD 1000UH 5A 100KHZ Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC5040F-101 Signal Transformer 57539 2015+ INDUCTOR SMD 1000UH 5A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC5040F-101 Signal Transformer 62265 1531+ INDUCTOR SMD 1000UH 5A 100KHZ Alphatek Technology Limited