Location : Home > M > MMWA6P47K-F
MMWA6P47K-F
Share on FacebookShare on Facebook
MMWA6P47K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMWA6P47K-F Original package well 87310 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMWA6P47K-F CAP FILM 0.47UF 630VDC AXIAL 1331500 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MMWA6P47K-F NEW RoHS and More QTY 40760 IC 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMWA6P47K-F CAP FILM 0.47UF 630VDC AXIAL 671500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MMWA6P47K-F Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MMWA6P47K-F Film Capacitors .47UF 600V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com