Location : Home > M > MMSZ6V8T3G
MMSZ6V8T3G
Share on FacebookShare on Facebook
MMSZ6V8T3G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMSZ6V8T3G SOD123PBFR 73500 ON 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MMSZ6V8T3G RoHS Compliant 39696 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MMSZ6V8T3G DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD-123 242180 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325341-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325341-11-0 IC 59850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0386100430 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 30 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
102953-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 170 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
813-22-026-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 26 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-026-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-026-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-026-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 26 POS .236 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
813-22-026-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 26 POS .236 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd