Location : Home > M > MMSZ5V1T3G
MMSZ5V1T3G
Share on FacebookShare on Facebook
MMSZ5V1T3G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMSZ5V1T3G RoHS Compliant 39836 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MMSZ5V1T3G DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD-123 241900 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MMSZ5V1T3G standard package with RoHS 43240 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
MMSZ5V1T3G SOD123 20000 ON 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MMSZ5V1T3G Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MMSZ5V1T3G SOD123PBFR 73500 ON 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KE241351A0J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
KE241351A0J0G Amphenol FCI 147340 2016+ 350 TB SOCKET RA W/LATCH Unitronix Electronics Limited
KE241351A0J0G IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE241351A0J0G NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
60933-2 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
60933-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
60933-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SPLICE 2200-2900CMA TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
JANTX1N823-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.2V DO35
JANTX1N823-1 MICROSEMI 48000 2016 Diodes Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
JANTX1N823-1 MOT 37320 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
JANTX1N823-1 MOT 38074 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
JANTX1N823-1 originalne 621853 12+ MSC? IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
282884-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
282884-3 IC 60100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282884-3 N/A 500 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
282884-3 TE Connectivity AMP Connectors 147750 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 3POS VERT Unitronix Electronics Limited
282884-3 TE Connectivity AMP Connectors 287890 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 3POS VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1702022 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 1 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board Through Hole