Location : Home > M > MMSZ5254B-7-F
MMSZ5254B-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MMSZ5254B-7-F distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MMSZ5254B-7-F DIODES - 30270 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MMSZ5254B-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMSZ5254B-7-F 878596 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MMSZ5254B-7-F 500mW SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ WLParts Electronics ltd
MMSZ5254B-7-F SOD123 4893 DIODES 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MMSZ5254B-7-F 500mW SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MMSZ5254B-7-F SOD123 13000 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MMSZ5254B-7-F Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1020090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Green 12-30 AWG
1020090000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1020090000 Weidmuller 147360 2016+ CONN TERM BLK HEX RAIL MNT WM GN Unitronix Electronics Limited
1020090000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK HEX RAIL MNT WM GN EKT Electronics Co., Ltd
1020090000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK HEX RAIL MNT WM GN TPC Global Service Co.Ltd.
0015453240 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
1-534206-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-534206-9 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-534206-9 IC 56160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-534206-9 TE Connectivity AMP Connectors 147210 2016+ CONN RECEPT 38POS .100 VERT DUAL Unitronix Electronics Limited
1-534206-9 TE Connectivity AMP Connectors 288250 2016+ CONN RECEPT 38POS .100 VERT DUAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15-7500-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 15POS TIN
15-7500-10 Aries Electronics 157710 2016+ CONN SOCKET SIP 15POS TIN Unitronix Electronics Limited
15-7500-10 Aries Electronics 278870 2016+ CONN SOCKET SIP 15POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
822472-7 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PLCC 84POS TIN-LEAD