Location : Home > M > MMSZ3V3T3
MMSZ3V3T3
Share on FacebookShare on Facebook
MMSZ3V3T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMSZ3V3T3 Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MMSZ3V3T3 DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD-123 242340 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JAN1N941B-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 12.28V 500MW DO35
JAN1N941B-1 IC 40750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JAN1N941B-1 N/A 35600 2016 Rohs And New European Union IC Industry Co.
JAN1N941B-1 NEW 97750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZX79-B20,143 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 400MW ALF2
BZX79-B20,143 39384 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BZX79-B20,143 IC 36470 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
BZX79-B20,143 STOCK 46880 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
5443771 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5443771 Phoenix Contact 156930 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5443771 Phoenix Contact 298670 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1147450000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole