Location : Home > M > MMSZ22T3G
MMSZ22T3G
Share on FacebookShare on Facebook
MMSZ22T3G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMSZ22T3G Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MMSZ22T3G RoHS Compliant 39566 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MMSZ22T3G DIODE ZENER 22V 500MW SOD-123 242190 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3209552 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Blue 12-26 AWG
3209552 Phoenix Contact 147660 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Unitronix Electronics Limited
3209552 Phoenix Contact 287290 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3209552 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
1-1546211-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-1546211-5 IC 57850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546211-5 TE Connectivity AMP Connectors 157180 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546211-5 TE Connectivity AMP Connectors 297770 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-3551-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD
40-3551-11 Aries Electronics 147060 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Unitronix Electronics Limited
40-3551-11 Aries Electronics 270550 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com