Location : Home > M > MMO75-16IO1
MMO75-16IO1
Share on FacebookShare on Facebook
MMO75-16IO1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMO75-16IO1 878596 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
MMO75-16IO1 MODULE AC CTLR 1600V KAMM-MODUL 1215 IXYS 15+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MMO75-16IO1 ROSH 12323 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
MMO75-16IO1 AC Controller Modules 2000 IXYS 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
MMO75-16IO1 Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HA30101V3-000U-A99 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
HA30101V3-000U-A99 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-05B-48-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X35MM L-TAB T766
ATS-12D-200-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412
CDRH127/LDNP-271MC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 270¦ÌH Shielded Inductor 1.3A 419 mOhm Max Nonstandard
CDRH127/LDNP-271MC Electronics 25431 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
CDRH127/LDNP-271MC IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
24484 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded M3 Stainless Steel 0.472" (12.00mm)
24484 Keystone Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
24484 Keystone Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
24484 PANASONIC 9558 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
4818 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #6-32 Nylon 0.750" (19.05mm) 3/4" Natural
4818 AP 18000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
4818 TI 10214 14-15+ SOP8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
3324 Hardware, Fasteners, Accessories Rivets MOUNTING BUTTON 0.250" NYLON BLK