Location : Home > M > MMFZ15T1G
MMFZ15T1G
Share on FacebookShare on Facebook
MMFZ15T1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMFZ15T1G DIODE ZENER 15V 500MW SOD-123 241790 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MMFZ15T1G DIODE ZENER 15V 500MW SOD-123 582600 ON Semiconductor 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M80-6140545 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 5 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
104-13-632-41-780000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
104-13-632-41-780000 IC 59200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
104-13-632-41-780000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147230 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
104-13-632-41-780000 Mill-Max Manufacturing Corp. 296900 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-87-080-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
0015453568 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
317-83-116-41-026101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-83-116-41-026101 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-83-116-41-026101 Preci-Dip 146970 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1559760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1559760000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1559760000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 270 3POS OR Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1559760000 Weidmuller 297890 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com