Location : Home > M > MMBZ5254BS-7
MMBZ5254BS-7
Share on FacebookShare on Facebook
MMBZ5254BS-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMBZ5254BS-7 Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38367-08-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38367-08-0 IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38367-08-0 NEW 97610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-282815-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-282815-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-282815-0 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 20POS .200 EKT Electronics Co., Ltd
2-282815-0 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 20POS .200 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1779819 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1779819 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1779819 Phoenix Contact 147790 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1779819 Phoenix Contact 297810 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929870-01-06-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929870-01-06-10 3M 156980 2016+ CONN RCPT 6POS STR .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
929870-01-06-10 3M 297650 2016+ CONN RCPT 6POS STR .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com