Location : Home > M > MMBZ5250BLT3G
MMBZ5250BLT3G
Share on FacebookShare on Facebook
MMBZ5250BLT3G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMBZ5250BLT3G Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MMBZ5250BLT3G SOT23EUTPB 73500 ON 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MMBZ5250BLT3G DIODE ZENER 20V 225MW SOT-23 241510 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-43-020-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-87-081-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 81 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SFML-140-T1-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
64-9513-10H Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
64-9513-10H Aries Electronics 147210 2016+ CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD Unitronix Electronics Limited
64-9513-10H Aries Electronics 295450 2016+ CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1702120000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1702120000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1702120000 Weidmuller 147260 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 90DEG 7.5MM Unitronix Electronics Limited
1702120000 Weidmuller 298950 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 90DEG 7.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
432203-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432203-13-0 IC 60040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-87-133-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-133-41-006101 Preci-Dip 157730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-133-41-006101 Preci-Dip 298670 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0367570147 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Header Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Tin
S8B-PHDSS(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
S9B-EH(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
S9B-EH(LF)(SN) JST Sales America Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1969614-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)