Location : Home > M > MMBZ5250B-E3-08
MMBZ5250B-E3-08
Share on FacebookShare on Facebook
MMBZ5250B-E3-08 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1SMA4758TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 56V 1W SMA
OSTOQ220051 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTOQ220051 IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ220051 NEW 78650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ220051 On Shore Technology Inc. 157560 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 7.62MM Unitronix Electronics Limited
VX101001B0J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VX101001B0J0G Amphenol FCI 147200 2016+ 350 TB SOC RA OPNN THR Unitronix Electronics Limited
VX101001B0J0G IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VX101001B0J0G NEW 98190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-32404-1 IC 56190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-32404-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SPADE TONG 22-16AWG #6 PIDG EKT Electronics Co., Ltd
2-32404-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SPADE TONG 22-16AWG #6 PIDG SIMEN Electronics Co.,Ltd
691351700008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1831346 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 5 Position Terminal Block Green Plug Connection - Ganged 28.0mm
1831346 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1831346 Phoenix Contact 147140 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1831346 Phoenix Contact 288510 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1776244-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 23 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
2-1776244-3 TE Connectivity AMP Connectors 297850 2016+ TERM BLOCK RCPT 23POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1776244-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1356930000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.250" (6.35mm) Through Hole