Location : Home > M > MMB02070C4703FB700
MMB02070C4703FB700
Share on FacebookShare on Facebook
MMB02070C4703FB700 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMB02070C4703FB700 RES SMD 470K OHM 1 1W 0207 1249900 Vishay Beyschlag 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
MMB02070C4703FB700 RES SMD 470K OHM 1 1W 0207 603900 Vishay Beyschlag NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MMB02070C4703FB700 MELF Resistors 0.6W 470Kohms 1 0207 MELF 350V 50ppm 800,000 Vishay/Beyschlag 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com