Location : Home > M > MMB02070C2002FB700
MMB02070C2002FB700
Share on FacebookShare on Facebook
MMB02070C2002FB700 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMB02070C2002FB700 RES SMD 20K OHM 1 1W 0207 598000 Vishay Beyschlag 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MMB02070C2002FB700 RES SMD 20K OHM 1 1W 0207 598000 Vishay Beyschlag 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMB02070C2002FB700 MELF Resistors 0.6W 20Kohms 1 0207 MELF 350V 50ppm 800,000 Vishay/Beyschlag 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
MMB02070C2002FB700 MELF Resistors 0.6W 20Kohms 1 0207 MELF 350V 50ppm 800,000 Vishay/Beyschlag 15+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
MMB02070C2002FB700 MELF Resistors 0.6W 20Kohms 1 0207 MELF 350V 50ppm 800,000 Vishay/Beyschlag 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com