Location : Home > M > MMB02070C1001FB200
MMB02070C1001FB200
Share on FacebookShare on Facebook
MMB02070C1001FB200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMB02070C1001FB200 MELF Resistors 0.6W 1Kohms 1 0207 MELF 350V 50ppm Learn More 800,000 Vishay/Beyschlag 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MMB02070C1001FB200 s/n 10000 VISHAY 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MMB02070C1001FB200 RES 1.0K OHM 1W 1 0207 MELF 8000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MMB02070C1001FB200 2000 VISHAY 1650+ TOKYO SUPER DEVICE CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-2176089-1 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 29.4K OHM 0.1% 1/6W 0603
4-2176089-1 IC 56620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-2176089-1 TE Connectivity AMP Connectors 1422900 2015+ RES SMD 29.4K OHM 0.1 1/6W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-2176089-1 TE Connectivity AMP Connectors 787900 2015+ RES SMD 29.4K OHM 0.1 1/6W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4-2176089-1 TE Connectivity AMP Connectors 792700 1534+ RES SMD 29.4K OHM 0.1 1/6W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.