Location : Home > M > MMA02040C8200FB300
MMA02040C8200FB300
Share on FacebookShare on Facebook
MMA02040C8200FB300 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMA02040C8200FB300 MELF Resistors 0.25W 820ohms 1 0204 MELF 200V 50ppm Learn More 80000 Vishay/Beyschlag 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MMA02040C8200FB300 RES SMD 820 OHM 1 0.4W 0204 696000 Vishay Beyschlag 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com