Location : Home > M > MMA02040C6800FB300
MMA02040C6800FB300
Share on FacebookShare on Facebook
MMA02040C6800FB300 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMA02040C6800FB300 N/A 6000 VISHAY 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MMA02040C6800FB300 MELF Resistors 0.25W 680ohms 1 0204 MELF 200V 50ppm Learn More 80000 Vishay/Beyschlag 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com