Location : Home > M > MMA02040C5600FB300
MMA02040C5600FB300
Share on FacebookShare on Facebook
MMA02040C5600FB300 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMA02040C5600FB300 MELF Resistors 0.25W 560ohms 1 0204 MELF 200V 50ppm 80000 Vishay/Beyschlag 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7708581/130 Resistors Resistor Networks, Arrays RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP
7708581/130 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 80/13ohms 8Pin 2 Dual Terminator Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
7708581/130 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 80/13ohms 8Pin 2 Dual Terminator Global Thunder Electronics Co.,Ltd