Location : Home > M > MMA02040C2202FB300
MMA02040C2202FB300
Share on FacebookShare on Facebook
MMA02040C2202FB300 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMA02040C2202FB300 RES 22K OHM .4W 1 0204 MELF 5460 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MMA02040C2202FB300 Originalnew 30000 VISHAY-PEM 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MMA02040C2202FB300 MELF Resistors 0.25W 22Kohms 1 0204 MELF 200V 50ppm Learn More 80000 Vishay/Beyschlag 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com