Location : Home > M > MMA02040C1500FB300
MMA02040C1500FB300
Share on FacebookShare on Facebook
MMA02040C1500FB300 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMA02040C1500FB300 MELF Resistors 0.25W 150ohms 1 0204 MELF 200V 50ppm Learn More 80000 Vishay/Beyschlag 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com