Location : Home > M > MMA02040C1209FB300
MMA02040C1209FB300
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MMA02040C1209FB300 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MMA02040C1209FB300 vishay SMD RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MMA02040C1209FB300 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMA02040C1209FB300 MELF Resistors 0.25W 12ohms 1 0204 MELF 200V 50ppm 80000 Vishay/Beyschlag 2012+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
MMA02040C1209FB300 MELF Resistors 0.25W 12ohms 1 0204 MELF 200V 50ppm 80000 Vishay/Beyschlag 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com