Location : Home > M > MMA02040C1004FB300
MMA02040C1004FB300
Share on FacebookShare on Facebook
MMA02040C1004FB300 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMA02040C1004FB300 RES 1.0M OHM .4W 1 0204 MELF 8000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MMA02040C1004FB300 5195 Öêʽ»áÉçBOUKA CO.,LTD
MMA02040C1004FB300 MELF Resistors 0.25W 1Mohms 1 0204 MELF 200V 50ppm Learn More 80000 Vishay/Beyschlag 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
MMA02040C1004FB300 MELF Resistors 0.25W 1Mohms 1 0204 MELF 200V 50ppm Learn More 80000 Vishay/Beyschlag 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
MMA02040C1004FB300 MELF Resistors 0.25W 1Mohms 1 0204 MELF 200V 50ppm Learn More 80000 Vishay/Beyschlag 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
MMA02040C1004FB300 MELF Resistors 0.25W 1Mohms 1 0204 MELF 200V 50ppm Learn More 80000 Vishay/Beyschlag 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com