Location : Home > M > MMA02040C1001FB300
MMA02040C1001FB300
Share on FacebookShare on Facebook
MMA02040C1001FB300 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMA02040C1001FB300 RES 1.0K OHM .4W 1 0204 MELF 24000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MMA02040C1001FB300 1510 VISHAY 1003+ TOKYO SUPER DEVICE CO.,LTD
MMA02040C1001FB300 LL34 13000 VISHAY 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MMA02040C1001FB300 LL34 3305 VISHAY 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MMA02040C1001FB300 MELF Resistors 0.25W 1Kohms 1 0204 MELF 200V 50ppm Learn More 80000 Vishay/Beyschlag 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com