Location : Home > M > MM5Z4V7ST1
MM5Z4V7ST1
Share on FacebookShare on Facebook
MM5Z4V7ST1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MM5Z4V7ST1 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MM5Z4V7ST1 DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD-523 242120 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MM5Z4V7ST1 2013+ 10000 ONSEMI 2013+ WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-93-126-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 26POS GOLD
346-93-126-41-013000 IC 56640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-93-126-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157220 2016+ CONN SOCKET SIP 26POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-93-126-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278890 2016+ CONN SOCKET SIP 26POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
346-93-126-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
853-87-032-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
853-87-032-10-001101 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-032-10-001101 Preci-Dip 288610 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-87-032-10-001101 Precidip 3370 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
853-87-032-10-001101 Precidip 3670 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
126-93-316-41-002000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
126-93-316-41-002000 IC 57550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
126-93-316-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
126-93-316-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278410 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
126-93-316-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN PLUGBL .300 16POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
415-83-242-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
415-83-242-41-001101 Preci-Dip 147620 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
415-83-242-41-001101 Preci-Dip 288890 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IPS1-125-L1-S-D-POL Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
814-22-038-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 38 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-038-30-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-038-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 38POS DUAL .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-038-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 38POS DUAL .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
814-22-052-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 52 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-052-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-052-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 52POS DUAL .315 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
814-22-052-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 52POS DUAL .315 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5499786-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium
6-104935-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold