Location : Home > M > MM5Z3V6T1
MM5Z3V6T1
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MM5Z3V6T1 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MM5Z3V6T1 ON SOD523 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MM5Z3V6T1G ON SOD-52.. 9000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MM5Z3V6T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MM5Z3V6T1 standard package with RoHS 42930 ON/MOT/FSC 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
MM5Z3V6T1 DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD-523 241510 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MM5Z3V6T1 2013+ 10000 ONSEMI 2013+ WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
08-7625-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 8POS TIN
08-7625-10 Aries Electronics 157840 2016+ CONN SOCKET SIP 8POS TIN Unitronix Electronics Limited
08-7625-10 Aries Electronics 278530 2016+ CONN SOCKET SIP 8POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
24-3508-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
24-3508-30 Aries Electronics 157330 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-3508-30 Aries Electronics 277550 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776315-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.571" (14.50mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws