Location : Home > M > MM5Z39VT1
MM5Z39VT1
Share on FacebookShare on Facebook
MM5Z39VT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MM5Z39VT1 Original&New&Rhos 73500 . 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MM5Z39VT1 DIODE ZENER 39V 200MW SOD-523 241860 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MM5Z39VT1 2013+ 10000 ONSEMI 2013+ WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ELLH12210 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
ELLH12210 Amphenol PCD 157790 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS R/A 10.16MM Unitronix Electronics Limited
ELLH12210 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELLH12210 NEW 88290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVE143050 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
OSTVE143050 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVE143050 NEW 79070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVE143050 On Shore Technology Inc. 147560 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 3.81MM Unitronix Electronics Limited
7M-24.576MAAE-T Crystals and Oscillators Crystals 24.576MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 60 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
7M-24.576MAAE-T IC 57260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7M-24.576MAAE-T TXC CORPORATION 57639 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7M-24.576MAAE-T TXC CORPORATION 88110 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7M-24.576MAAE-T TXC CORPORATION 88110 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LP184F23CET Crystals and Oscillators Crystals 18.432MHz ¡À20ppm Crystal 20pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC49/US
LP184F23CET IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LP184F23CET NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT1602AIL33-33E-33.000000T Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 33MHZ OE
1737051 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1737051 Phoenix Contact 147420 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1737051 Phoenix Contact 297590 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1878846 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1878846 IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1878846 Phoenix Contact 147160 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1878846 Phoenix Contact 298950 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HC13B28000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.098" (2.50mm) Through Hole, Kinked Pin
HC13B28000J0G Amphenol FCI 147850 2016+ 250 TB SPRING CLAMP HIGH Unitronix Electronics Limited
HC13B28000J0G IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HC13B28000J0G NEW 88450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1732137 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 1 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board Through Hole
1732137 Phoenix Contact 147020 2016+ TERM BLOCK PCB Unitronix Electronics Limited
1732137 Phoenix Contact 298870 2016+ TERM BLOCK PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1935187 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1935187 38255 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1935187 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1935187 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
171449-2 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 2 Position Housing Connector Male, Tab Black 0.375" (9.53mm)
171449-2 TE Connectivity AMP Connectors 147470 2016+ CONN TAB HSG .375 2POS BLACK Unitronix Electronics Limited
171449-2 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ CONN TAB HSG .375 2POS BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com