Location : Home > M > MM5Z16VMT1G
MM5Z16VMT1G
Share on FacebookShare on Facebook
MM5Z16VMT1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MM5Z16VMT1G DIODE ZENER 16V 200MW SOD-524 140190 ON Semiconductor NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5377CE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 91V 5W T18
SMBG5350C/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 13V 5W SMBG
SMBG5350C/TR13 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBG5350C/TR13 NEW 87850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2EZ22D10/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 2W DO204AL
2EZ22D10/TR12 IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
APT15DQ60BG Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 15A TO247
APT15DQ60BG APT 401463 2022+ TO-3P Nego IC Co.Doris@negoic.com
APT15DQ60BG APT(MICROS 45000 2016 TO-247[B] FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
APT15DQ60BG MICROSEMI 357 20+PB TO-247B IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
APT15DQ60BG APT 401479 2022+ Nego IC Co.Doris@negoic.com
STPSC10H065DI Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 650V 10A TO220AC
STPSC10H065DI 1000 2013+ WLParts Electronics ltd
STPSC10H065DI IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
STPSC10H065DI NEW 98270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BAS 70-02W E6327 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SCD80-2
BAS 70-02W E6327 37885 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BAS 70-02W E6327 IC 37491 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
0387244104 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1913921 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1913921 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1913921 Phoenix Contact 147760 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1913921 Phoenix Contact 297870 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1701511 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 8 Position Terminal Block Header, Male Pins Green 2 Piece, Snap Lock
0707206 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 13 Position Terminal Block Header, Male Pins Green Screw Mount - Front Flange
796462-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
796462-5 IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796462-5 TE Connectivity AMP Connectors 299070 2016+ CONN TERM BLOCK 5MM SIDE 5POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796462-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
796462-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1769600000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 15 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1769600000 IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1769600000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1769600000 Weidmuller 298070 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 30POS BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com