Location : Home > M > MM5Z15VT1
MM5Z15VT1
Share on FacebookShare on Facebook
MM5Z15VT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MM5Z15VT1 45000 ON 0407+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
MM5Z15VT1 DIODE ZENER 15V 200MW SOD-523 242050 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387212220 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
562115080 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws