Location : Home > M > MM3Z8V2T1
MM3Z8V2T1
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MM3Z8V2T1 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MM3Z8V2T1 ON 2SOD-3.. IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MM3Z8V2T1G TI 5150 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MM3Z8V2T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MM3Z8V2T1 260 ONS 0308 CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
MM3Z8V2T1 DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD-323 242440 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK11426330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.433" (11.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK11426330J0G Amphenol FCI 156980 2016+ CONN BARRIER STRP 26CIRC 0.433 Unitronix Electronics Limited
YK11426330J0G IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK11426330J0G NEW 99010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SFM210-LPSE-D38-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 76 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
803-43-032-62-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold