Location : Home > M > MM3Z68VC
MM3Z68VC
Share on FacebookShare on Facebook
MM3Z68VC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MM3Z68VC DIODE ZENER 68V 200MW SOD-323F 139560 Fairchild 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
MM3Z68VC SOD-323F 53324 FAIRCHILD 2014+ can respond quickly ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
MM3Z68VC DIODE ZENER 68V 200MW SOD-323F 231790 Fairchild 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MM3Z68VC 878596 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
MM3Z68VC 878596 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
MM3Z68VC 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F27133CLR Crystals and Oscillators Crystals 27.12MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F27133CLR CTS-Frequency Controls 140100 NEW RoHS CRYSTAL 27.120 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F27133CLR CTS-Frequency Controls 42325 1538+ CRYSTAL 27.120 MHZ 12PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F27133CLR CTS-Frequency Controls 57749 2015+ CRYSTAL 27.120 MHZ 12PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F27133CLR CTS-Frequency Controls 97870 2015+ CRYSTAL 27.120 MHZ 12PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
292303-7 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A USB 2.0 Receptacle Connector 4 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
292303-7 IC 59820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
292303-7 TYCO 983 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
292303-7 TYCO 983 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
292303-7 TYCO 983 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
726141001 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors - Accessories CONN USB B COVER BLACK
726141001 IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
726141001 Wurth Electronics Inc 157850 2016+ CONN USB B COVER BLACK Unitronix Electronics Limited
1851012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1851012 N/A 46 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1851012 Phoenix Contact 147270 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1851012 Phoenix Contact 299170 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1702286 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole