Location : Home > M > MM3Z68VB
MM3Z68VB
Share on FacebookShare on Facebook
MM3Z68VB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MM3Z68VB 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MM3Z68VB DIODE ZENER 68V 200MW SOD-323F 140230 Fairchild 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
MM3Z68VB SOD-323F 53424 FAIRCHILD 2014+ can respond quickly ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
MM3Z68VB DIODE ZENER 68V 200MW SOD-323F 232460 Fairchild 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MM3Z68VB 878596 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
MM3Z68VB 878596 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386312403 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
282965-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
282965-4 IC 59570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282965-4 TE Connectivity AMP Connectors 147740 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 7.62MM Unitronix Electronics Limited
282965-4 TE Connectivity AMP Connectors 287670 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-32588-1 IC 56060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-32588-1 STOCK 46640 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2-32588-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
927TR Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors Firewire (IEEE 1394) Receptacle Connector 6 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal